Yhteystiedot

ICEPRO OY
RATAKATU 13
FI-84100 YLIVIESKA
FINLAND
info@icepro.fi
www.icepro.fi
puh. 08 349 600

Y-tunnus 2359390-2

Ota yhteyttä, niin keskustellaan kuinka voimme palvella teitä nyt ja tulevaisuudessa!

Veli Heinonen
toimitusjohtaja, kotimaan myynti
puh. 044 0500 198
e-mail: veli@icepro.fi

Tomi Hukari
ulkomaan myynti
puh. 044 0500 194
e-mail: tomi@icepro.fi

Anna-Leena Väntänen
hallinto
puh. 050 566 5528
e-mail: anna-leena@icepro.fi

Tomi Heinonen
tuotanto, kotimaan myynti
puh. 040 6500 192
e-mail: tomi.heinonen@icepro.fi

Romeo Galushka
suunnittelu
puh. 050 5721 791
e-mail: romeo.galushka@icepro.fi

Sauli Kallio
suunnittelu
puh. 050 4400 323
e-mail: sauli.kallio@icepro.fi

Jarkko Laitala
tuotanto
puh. 040 6500 197
e-mail: jarkko.laitala@icepro.fi

Juha Koskenoja
kehitysinsinööri
puh. 044 240 6501
e-mail: juha.koskenoja@icepro.fi

Hallitus
Pauli Aakula (pj) pauli.aakula@icepro.fi
Veli Heinonen (tj) veli@icepro.fi
Pasi Aakula pasi.aakula@icepro.fi
Tomi Hukari tomi@icepro.fi

 

Powered by Softers
Käytämme sivustollamme evästeitä. Jatkamalla sivustolla, hyväksyt evästeiden tallentamisen laitteellesi. Lisätietoja